JUST NOW
Ο Όμιλος Τσέτη φροντίζει τις γυναίκες του
Με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα της Γυναίκας, ο Όμιλος Φαρμακευτικών Επιχειρήσεων Τσέτη (ΟΦΕΤ) παρέχει δωρεάν στις εργαζόμενές του, τη δυνατότητα για διενέργεια εργαστηριακών-διαγνωστικών γυναικολογικών εξετάσεων.
![Ο Όμιλος Τσέτη φροντίζει τις γυναίκες του Ο Όμιλος Τσέτη φροντίζει τις γυναίκες του](https://i0.wp.com/www.asisters.gr/wp-content/uploads/2022/03/kyn-6035crop.jpg?fit=811%2C811&ssl=1)
Οι εξετάσεις μπορούν να πραγματοποιηθούν ως τις 31/03/22 σε οποιοδήποτε διαγνωστικό κέντρο της Βιοϊατρικής σε Αθήνα, Πειραιά και Θεσσαλονίκη, κατόπιν ραντεβού, αναφέροντας το ονοματεπώνυμο και την επωνυμία της Εταιρίας.
Ειδικότερα, οι εξετάσεις που μπορούν να πραγματοποιηθούν είναι:
- Test PAP (κυτταρολογική εξέταση κολπικού),
- Υπέρηχο μαστών,
- Υπέρηχο ΗΠΑΤ-ΧΟΛ-ΠΑΓΚΡ-ΣΠΛ-ΝΕΦ-ΟΥΡ.Κ-Μ.ΩΟΘ,
Σημ. Οι γυναίκες άνω των 40 ετών, μπορούν να προγραμματίσουν επιπλέον και ψηφιακή μαστογραφία.
Σύμφωνα με ανακοίνωση της εταιρείας «Είναι χρέος μας ατομικό και συλλογικό, η πρόληψη και προαγωγή υγείας! Ο ΟΦΕΤ απασχολεί 578 εργαζομένους, εκ των οποίων οι 212 είναι γυναίκες».